Проведено семінар для особистого складу служби державної охорони

10 січня 2023 року з метою підвищення ефективності роботи підрозділів служб державної охорони ПЗФ, якості підготовки матеріалів з ознаками адміністративних, кримінальних правопорушень природоохоронного законодавства відбулося навчання  особового складу  на тему “Правові основи діяльності служби державної охорони НПП “Королівські Бескиди” (1 етап).

17 січня  проведено навчання особового складу “Порушення законодавства у сфері охорони і використання природних ресурсів природно-заповідного фонду: адміністративні та кримінальні правопорушення, аналіз судової практики щодо притягнення до юридичної відповідальності в сфері охорони ПЗФ” (2 етап).

25 січня відбувся підсумковий залік за результатами проведених навчань для працівників Старосамбірського, Верхньолужоцького та Мшанецького природоохоронних науково-дослідних відділень на знання нормативно-правових актів, які становлять правову основу діяльності служби державної охорони ПЗФ України в Парку.

Новини

Стрітенська свічка власноруч

Майстерку з ароматом меду та відчуттям причетності до чогось дивовижного й дещо таємничого провели сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації спільно зі Старосамбірський Центр дитячої та юнацької творчості. Сьогодні відвідувачі нашої майстерні – а їх було аж понад 40 – виготовляли з натуральної вощини Стрітенські свічки та декорували їх природними матеріалами.

  • Новини

Зимова підгодівля тварин

Протягом усього зимового періоду, у зв’язку із пониженням температури повітря та збільшення снігового покриву, працівниками служби державної охорони Парку проводиться підгодівля диких тварин. Працівники регулярно поновлюють корми у годівницях: розкладають сіно, насипають зерно, підвішують віники з листяних порід дерев. Це допоможе звірам перезимувати та зберегти і відновити популяції диких тварин.

  • Новини
  • Охорона

З коріння починається здоров’я та життєва сила дерева

Коріння трудиться в тіні, поки крона купається в променях захоплення і слави… хоч в багатьох відношеннях корені не менш цікаві, ніж листя, квіти й плоди, які вони допомагають творити. З коріння починаються їхнє здоров’я та життєва сила. Коріння дорослого дерева може поширюватися на відстань в три рази більшу за ширину крони дерева, і займати площу, […]

  • Екологія