Всесвітній день навколишнього середовища з малятами

5 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, покликаний зокрема нагадати про наші зобов’язання перед планетою, спонукати нас визнати відповідальність за збереження й захист довкілля та діяти, адже кожен з нас відіграє свою роль у підтримці та просуванні екологічної стійкості як для нинішнього, так і для наступних поколінь, й будь-яка дія, якою б малою вона не була, здатна творити значущі зміни.
Екологічна освіта своєю чергою розвиває обізнаність, виховує почуття причетності та надихає до дій. Й учасниками сьогоднішнього творчо-пізнавального інтерактивного заняття, присвяченого Всесвітньому дню навколишнього середовища, стали найменші творці змін – вихованці Дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» м. Старий Самбір, які почерпнули чимало знань про довколишній світ й вплив на нього наслідків своїх тих чи інших дій.
Наші маленькі шукачі знань довідались про мешканців річок, лісів, луків та правила, яких маємо дотримуватись, перебуваючи в них в гостях, а під час руханки навіть спробували їх відтворити.
В межах творчої частини, створюючи квіточки із сюрпризом, дізнались будову квітки та умови необхідні для її зростання й щорічної появи. Після чого познайомились з барвистими друзями квіток – метеликами, які за легендою можуть доносити нашептане їм заповітне бажання на небеса, щоб воно обов’язково збулося. Відтак спільними зусиллями із заготовок з підручних матеріалів створили підвісну гірлянду з метеликами, кожен з яких почув найзаповітніше бажання нашої малечі про перемогу й мирне небо над Україною, де щасливо посміхається кожна дитина, кожен метелик й квіточка.
Отож, дорослі, подружіться з природою, бережіть її заради них, для них і втілення їх мрій.

Новини

Міжнародний день рисі

Рись з її невловимістю, грацією, особливими вухами з китицями, пронизливими очима та самітницьким характером символізує дику красу наших лісів. На жаль, через полювання, втрату середовищ існування та зменшення кількості здобичі рисям стало важко виживати протягом останніх десятиліть. Починаючи з 1970-х років, природоохоронні організації почали фіксувати зниження чисельності популяції цієї дикої кішки, і євразійська рись, яка […]

  • Новини

Вчимось граючись

Екологічні знання граючись здобували учні молодших класів Старосамбірського ОЗЗСО І-III ступенів м. Старий Самбір під час екоуроку з рухливими іграми та інтелектуальними конкурсами, творчими пошуками та креативними рішеннями, організованого та проведеного фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації.

  • Новини

Кожен ліс має свою індивідуальність й харизму

Найкоротший шлях у Всесвіт пролягає через дикі ліси… ✍️ Джон М’юр Кожен ліс має свою індивідуальність й харизму. У кожного з них свої мелодії, свій шелест, шепіт і запахи. Кожна особина, від дерев до найдрібніших рослин, унікальна й неповторна, як і кожна окрема людина. Тут нічого не буває випадково, всьому є місце і причина. Насолоджуйся, […]

  • Екологія