На Верх із Фаховим коледжем Львівського університету бізнесу та права

Туристичний шлях №5019 “На Верх” апробовували студенти та викладачі Фахового коледжу Львівського університету бізнесу та права, з яким вчора було укладено договір про співпрацю.
Фахівці відділу еколого-освітньої роботи ознайомили екскурсантів з концепцією шляху, ключовими зупинками та планами з його розвитку та облаштування, які своєю чергою висловлювали свої думки щодо можливих інфраструктурних елементів, інформаційного наповнення, інтерактивних компонентів.

Новини

Міжнародний день рисі

Рись з її невловимістю, грацією, особливими вухами з китицями, пронизливими очима та самітницьким характером символізує дику красу наших лісів. На жаль, через полювання, втрату середовищ існування та зменшення кількості здобичі рисям стало важко виживати протягом останніх десятиліть. Починаючи з 1970-х років, природоохоронні організації почали фіксувати зниження чисельності популяції цієї дикої кішки, і євразійська рись, яка […]

  • Новини

Всесвітній день навколишнього середовища з малятами

5 червня світова спільнота відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища, покликаний зокрема нагадати про наші зобов’язання перед планетою, спонукати нас визнати відповідальність за збереження й захист довкілля та діяти, адже кожен з нас відіграє свою роль у підтримці та просуванні екологічної стійкості як для нинішнього, так і для наступних поколінь, й будь-яка дія, якою б […]

  • Новини

Вчимось граючись

Екологічні знання граючись здобували учні молодших класів Старосамбірського ОЗЗСО І-III ступенів м. Старий Самбір під час екоуроку з рухливими іграми та інтелектуальними конкурсами, творчими пошуками та креативними рішеннями, організованого та проведеного фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації.

  • Новини