Конкурс знавців поезії: Шевченко і природа

Сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації провели цікавий «Конкурс знавців поезії: Шевченко і природа» з учнями 6 класу Старосамбірський ОЗЗСО І-III ступенів м. Старий Самбір.
Школярі мали нагоду знову поринути у захопливий світ Шевченкового слова, натхненного природою – саме під таким кутом зору організовано даний захід. Адже природа – надзвичайно потужний фактор творчої наснаги, бо важко знайти такого письменника, поета, композитора чи маляра, який би так чи інакше не творив образи, почерпнуті зі спостережень за довколишнім середовищем, рослинним та тваринним світом, явищами чи об’єктами природи. А образність на основі природи у Шевченка – це окремий пласт, окремий творчий інструмент, удосконалений генієм.
Учні мали змогу відчути себе в ролі юних дослідників: змагалися, хто краще знає творчість Кобзаря, хто знайде більше тих чи інших згадок про світ природи, що нас оточує, а також дізналися багато нового. Основне – впевнилися у необхідності берегти та примножувати довкілля, що стане колись і для них невичерпним джерелом творчого життя.

Новини

У світі першоцвітів

В дивовижному, сповненому барв, ароматів та загадок, світі весняних квітів побували сьогодні вихованці Старосамбірький ЗДО під час творчо-пізнавального заняття, організованого та проведеного фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації в рамках акції “Збережи первоцвіти”. Під час розминки діти ловили маленькими долоньками сніжинки, щоб захистити першоцвіти від зимової хуги, та довідались, що насправді більш небезпечними, ніж сніговії, […]

  • Новини

Стрітенська свічка власноруч

Майстерку з ароматом меду та відчуттям причетності до чогось дивовижного й дещо таємничого провели сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації спільно зі Старосамбірський Центр дитячої та юнацької творчості. Сьогодні відвідувачі нашої майстерні – а їх було аж понад 40 – виготовляли з натуральної вощини Стрітенські свічки та декорували їх природними матеріалами.

  • Новини

Зимова підгодівля тварин

Протягом усього зимового періоду, у зв’язку із пониженням температури повітря та збільшення снігового покриву, працівниками служби державної охорони Парку проводиться підгодівля диких тварин. Працівники регулярно поновлюють корми у годівницях: розкладають сіно, насипають зерно, підвішують віники з листяних порід дерев. Це допоможе звірам перезимувати та зберегти і відновити популяції диких тварин.

  • Новини
  • Охорона