Кожен ліс має свою індивідуальність й харизму

Найкоротший шлях у Всесвіт пролягає через дикі ліси… ✍️ Джон М’юр
Кожен ліс має свою індивідуальність й харизму. У кожного з них свої мелодії, свій шелест, шепіт і запахи. Кожна особина, від дерев до найдрібніших рослин, унікальна й неповторна, як і кожна окрема людина. Тут нічого не буває випадково, всьому є місце і причина.
Насолоджуйся, відпочивай, надихайся, досліджуй, пізнавай та не порушуй цього укладу й нічого не руйнуй, перебуваючи в них.

Новини

Вчимось граючись

Екологічні знання граючись здобували учні молодших класів Старосамбірського ОЗЗСО І-III ступенів м. Старий Самбір під час екоуроку з рухливими іграми та інтелектуальними конкурсами, творчими пошуками та креативними рішеннями, організованого та проведеного фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації.

  • Новини

Майстерка зі створення великоднього декору

“Розписуванням” писанок стрічками розпочали сьогодні серію майстерок зі створення великоднього декору фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації, в якому взяли участь учениці 10 класу Старосамбірського ОЗЗСО І-III ст. м. Старий Самбір із вчителькою технологій Вірою Миколаївною Яворською. Окрім освоєння технік та створення ексклюзивної прикраси, що може стати основою для формування різних композицій, учасниці мали змогу […]

  • Новини

Про кажанів з дошкільнятами

В ролі чарівних милих кажанчиків побували сьогодні вихованці ЗДО «Дзвіночок» м. Старий Самбір в рамках екопізнавального заняття, проведеного нашими екоосвітянами до Дня кажана. Малеча довідалась багато цікавих фактів про спосіб життя, звички, харчування цих дивовижних істот, дізнались, які міфи породили упереджене ставлення людей до рукокрилих та чому вони потребують захисту. День кажана започаткований Міжнародною організацією […]

  • Новини