Warning: Parameter 2 to sg_title_filter() expected to be a reference, value given in /var/www/ch7587dd30/www/korolivskibeskydy.org/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Новини

  Всі
Очистити фільр
img

Стрітенська свічка власноруч

Майстерку з ароматом меду та відчуттям причетності до чогось дивовижного й дещо таємничого провели сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації спільно зі Старосамбірський Центр дитячої та юнацької творчості. Сьогодні відвідувачі нашої майстерні – а їх було аж понад 40 – виготовляли з натуральної вощини Стрітенські свічки та декорували їх природними матеріалами.

img

Зимова підгодівля тварин

Протягом усього зимового періоду, у зв’язку із пониженням температури повітря та збільшення снігового покриву, працівниками служби державної охорони Парку проводиться підгодівля диких тварин. Працівники регулярно поновлюють корми у годівницях: розкладають сіно, насипають зерно, підвішують віники з листяних порід дерев. Це допоможе звірам перезимувати та зберегти і відновити популяції диких тварин.

  • Охорона
img

З коріння починається здоров’я та життєва сила дерева

Коріння трудиться в тіні, поки крона купається в променях захоплення і слави… хоч в багатьох відношеннях корені не менш цікаві, ніж листя, квіти й плоди, які вони допомагають творити. З коріння починаються їхнє здоров’я та життєва сила. Коріння дорослого дерева може поширюватися на відстань в три рази більшу за ширину крони дерева, і займати площу, […]

  • Екологія
img

Джерельна вода – це більше, ніж просто чистий і природний спосіб втамувати спрагу

Люди віками визнавали важливість джерел, цінуючи їхню здатність постачати чисту воду з надр землі, що нерідко слугувала справжнім рятунком у складних обставинах окремих людей і цілих громад. Чи не в кожного народу існують легенди про джерело-рятівника в часи війни чи посухи, як і про цілющі джерела із здатністю позбавити тої чи іншої недуги, тож недивною […]

  • Екологія
img

Існування людей неможливе без лісів.

Ми навряд чи згадуємо ліс, наливаючи склянку води, малюючи олівцем в альбомі чи роблячи нотатки в блокноті, або ж приймаючи жарознижувальні препарати. Тим не менше ці та багато інших аспектів нашого життя в той чи інший спосіб пов’язані з ним. Без жодних перебільшень можна стверджувати, що існування людей неможливе без лісів.

  • Екологія
img

До Всесвітнього дня туризму було проведено пішохідні оглядові екскурсії «Вулицями Старовинного міста»

Фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації для учнів ЗЗСО І-ІІ ст.. с. Тершів та ЗЗСО I-III ступенів 2 м.Старий Самбір. Основною метою заходу було довести, що туризм – це такий напрямок, який веде людину до природного стилю життя, знайомить із звичаями, традиціями, побутом мешканців та прибирає перепони у спілкуванні.


Проведено семінар для особистого складу служби державної охорони

10 січня 2023 року з метою підвищення ефективності роботи підрозділів служб державної охорони ПЗФ, якості підготовки матеріалів з ознаками адміністративних, кримінальних правопорушень природоохоронного законодавства відбулося навчання  особового складу  на тему “Правові основи діяльності служби державної охорони НПП “Королівські Бескиди” (1 етап).