Стрітенська свічка власноруч

Майстерку з ароматом меду та відчуттям причетності до чогось дивовижного й дещо таємничого провели сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації спільно зі Старосамбірський Центр дитячої та юнацької творчості.
Сьогодні відвідувачі нашої майстерні – а їх було аж понад 40 – виготовляли з натуральної вощини Стрітенські свічки та декорували їх природними матеріалами.

Новини

Конкурс знавців поезії: Шевченко і природа

Сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації провели цікавий «Конкурс знавців поезії: Шевченко і природа» з учнями 6 класу Старосамбірський ОЗЗСО І-III ступенів м. Старий Самбір. Школярі мали нагоду знову поринути у захопливий світ Шевченкового слова, натхненного природою – саме під таким кутом зору організовано даний захід. Адже природа – надзвичайно потужний фактор творчої наснаги, […]

  • Новини

Зимова підгодівля тварин

Протягом усього зимового періоду, у зв’язку із пониженням температури повітря та збільшення снігового покриву, працівниками служби державної охорони Парку проводиться підгодівля диких тварин. Працівники регулярно поновлюють корми у годівницях: розкладають сіно, насипають зерно, підвішують віники з листяних порід дерев. Це допоможе звірам перезимувати та зберегти і відновити популяції диких тварин.

  • Новини
  • Охорона

З коріння починається здоров’я та життєва сила дерева

Коріння трудиться в тіні, поки крона купається в променях захоплення і слави… хоч в багатьох відношеннях корені не менш цікаві, ніж листя, квіти й плоди, які вони допомагають творити. З коріння починаються їхнє здоров’я та життєва сила. Коріння дорослого дерева може поширюватися на відстань в три рази більшу за ширину крони дерева, і займати площу, […]

  • Екологія