У світі першоцвітів

В дивовижному, сповненому барв, ароматів та загадок, світі весняних квітів побували сьогодні вихованці Старосамбірький ЗДО під час творчо-пізнавального заняття, організованого та проведеного фахівцями відділу еколого-освітньої роботи та рекреації в рамках акції “Збережи первоцвіти”.
Під час розминки діти ловили маленькими долоньками сніжинки, щоб захистити першоцвіти від зимової хуги, та довідались, що насправді більш небезпечними, ніж сніговії, для тендітних провісників весни є люди, через яких деяких з них залишилось дуже мало й тепер вони занесені в Червону книгу, бо потребують особливого захисту.
З розповіді чарівної феї, що з екрана розповіла їм легенду про весняні квіти, маленькі учасники довідались, чому та як весна прикрашає землю квітами й звідки в неї така багата палітра кольорів для них.
Познайомившись з розмаїттям раноцвітних, під ритми весняних мелодій спробували себе в ролі бджілок та джмеликів, що довго кружляють в пошуках своєї квіточки, щоб зібрати врешті смачний нектар та пилок.
Зрештою під керівництвом екоосвітян та за підтримки вихователів створювали квіткові феї, які будуть нагадувати їм, що первоцвіти не тільки окраса землі, але й домівка та столова для маленьких мешканців наших лісів, що лише, залишаючись рости й квітнути на своїх рідних галявинах, вони можуть посміхатися нам і сонцю.

Новини

Взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

28-29 березня працівники Парку взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Природа в окупації – 10 років російської військової агресії проти довкілля. Перспективи відновлення природоохоронних територій України», організованій Всеукраїнською екологічною лігою. Учасники обговорювали вплив та наслідки військових дій для природоохоронних територій, об’єктів ПЗФ, морської акваторії, ландшафтного та біологічного різноманіття. У форматі круглого столу розглядалася проблематика наслідків […]

  • Новини

Конкурс знавців поезії: Шевченко і природа

Сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації провели цікавий «Конкурс знавців поезії: Шевченко і природа» з учнями 6 класу Старосамбірський ОЗЗСО І-III ступенів м. Старий Самбір. Школярі мали нагоду знову поринути у захопливий світ Шевченкового слова, натхненного природою – саме під таким кутом зору організовано даний захід. Адже природа – надзвичайно потужний фактор творчої наснаги, […]

  • Новини

Стрітенська свічка власноруч

Майстерку з ароматом меду та відчуттям причетності до чогось дивовижного й дещо таємничого провели сьогодні фахівці відділу еколого-освітньої роботи та рекреації спільно зі Старосамбірський Центр дитячої та юнацької творчості. Сьогодні відвідувачі нашої майстерні – а їх було аж понад 40 – виготовляли з натуральної вощини Стрітенські свічки та декорували їх природними матеріалами.

  • Новини